سپهر بتن یزد با هدف توسعه کیفیت و جهانی شدن استاندارد ها

سپهر بتن یزد با هدف توسعه کیفیت و جهانی شدن استاندارد ها

قیمت بتن آماده عیار 350

انتقال بتن به کمک پمپ

بتن آماده با عیار 350 از مهم‌ترین انواع بتن در ساخت و ساز محسوب می‌شود. عیار بتن نشان‌دهنده میزان سیمان در طرح اختلاط آن است؛ بنابراین در بتن آماده با عیار 350 یعنی 350 کیلوگرم سیمان و در بتن آماده 400 یعنی 450 کیلوگرم سیمان در یک متر مکعب به کار رفته است. در ادامه به بررسی قیمت بتن آماده عیار 350 در خرید آن می‌پردازیم.

کاربرد بتن آماده عیار 350

بتن آماده عیار 350 یکی از پرکاربردترین انواع بتن است که در ساخت و سازهای کوچک و معمولی از آن استفاده می‌شود. اجرای پی، ساخت دیوارهای پیش ساخته بتنی، ساخت جاده و تسطیح آن از مهم‌ترین پروژه‌هایی هستند که در آن‌ها از بتن آماده با عیار 350 استفاده می‌شود. همچنین از این بتن می‌توان برای اجرای موزائیک کف نیز استفاده کرد.

ویژگی‌های بتن عیار 350 چیست؟

این نوع بتن دارای مقاومت فشاری و شیب‌پذیری بسیار خوبی است و در موارد مختلفی به کار گرفته می‌شود. اسلامپ یا گرانروی این بتن به میزان آب مصرفی بستگی دارد و با توجه به نیاز پروژه تعیین می‌شود.

خرید بتن آماده با عیار 350

در خرید بتن آماده باید موارد مهمی مورد توجه قرار بگیرند تا سازه نهایی از نظر کیفیت، ایمنی و ظاهر شرایط مطلوبی داشته باشد. به طور کلی خرید بتن 350 به شکل حجمی و بر حسب مترمکعب صورت می‌گیرد؛ در واقع ابتدا حجم مورد نیاز بتن از طریق ضرب طول، عرض و ارتفاع مکان به دست آمده و میزان بتن موردنیاز مشخص می‌شود.

حد مقاومت بتن و میزان اسلامپ آن نیز باید توسط متخصصان مشخص شود تا مقاومت کافی برای سازه تامین گردد. بتن آماده باید از یک کارخانه معتبر تهیه شده و از کیفیت بالای مواد اولیه اطمینان حاصل شود. پیشنهاد می‎‌شود کارخانه‌ای با کمترین فاصله از محل پروژه را انتخاب کنید؛ زیرا مسافت طولانی باعث افت کیفیت بتن و افزایش هزینه‌ها می‌شود. در هنگام خرید بتن آماده عیار 350 می‌توانید مواد افزودنی مختلفی مثل روان‌کننده‌ها و حتی هوا را به آن اضافه کنید.

اگر سوالی دارید یا نیاز به راهنمایی دارید با ما در ارتباط باشید

فرم ثبت سفارش بتن آماده

جهت سفارش بتن آماده، لطفا اطلاعات مورد نظر در فرم زیر را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.